Litinové grilovací pánve

Máte rádi opravdu špičkovou kvalitu? V tom případě jsou litinové pánve a nádobí značky Lodge pro Vás tím pravým řešením. Žádnému kuchaři by v jeho kuchyňské výbavě neměla chybět kvalitní a odolná litinová grilovací pánev. Na rozdíl od chemicky upravených povrchů unikátní vlastnosti litinové pánve časem nemizí, ale právě naopak! Čím častěji pánev na grilování používáte, tím lépe a déle Vám bude sloužit.

Grilovací pánev je speciálně navržena tak, aby se snadno rozehřála na vysokou teplotu, a díky žebrovanému dnu skvěle nahradila gril. Litinová pánev s nepřilnavým povrchem má speciální žebrování, které z pokrmu odvede přebytečný tuk, pruhy se vypálí na mase nebo zelenině a tak budete mít pocit, že jste jídlo přinesli rovnou z venkovního grilu. Oblíbená je litinová pánev na gril, která je robustní, velmi odolná a má dlouhou životnost. Díky unikátním vlastnostem grilovací pánve ji můžete směle použít nejen v kuchyni, ale také na grilu či otevřeném ohni.

Chcete si připravit šťavnatý hovězí steak, chutnou rybu, domácí hamburger či grilovanou zeleninu? V tom případě je litinová pánev na steaky tím pravým řešením. Při přípravě šťavnatých steaků se Vám určitě bude hodit i teploměr na steaky, pomocí kterého propečete maso přesně podle Vašich chutí. Grilovací pánve a chutné grilovací koření to je Obracečka.cz.


Zobrazeny 4 výsledky

Zobrazeny 4 výsledky